Borac pobijedio Posušje nakon dva uzastopna neuspjeha

posušje - borac
25.09.2024.
u 20:15

Nogometaši banjolučkog Borca su u osmom kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine slavili na izuzetno teškom gostovanju u Posušju rezultatom 2:0.

Borac je bio aktivniji u prvih 45 minuta, ali to izabranici Mladena Žižovića nisu okrunili vodstvom pa se na odmor otišlo pri rezultatu 0:0.

U nastavku je gostujući tim ponovno bio aktivniji, a do vodstva je stigao u 70. minuti susreta kada je Enver Kulašin pogodio nakon asistencije Sebastiana Herrere, piše Klix.ba.

Prednost Borca je udvostručio Đorđe Despotović u 83. minuti susreta pogodivši nakon asistencije Stefana Savića.

Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata te je Borac slavio pobjedu poslije dva uzastopna neuspjeha u domaćem natjecanju.

Posušje je ostalo treće s 14 bodova iz osam odigranih utakmica dok je Borac na petoj poziciji s deset bodova iz pet odigranih susreta.

U sljedećem kolu Posušje će gostovati na Grbavici kod Željezničara dok će Borac na svom travnjaku dočekati sastav bijeljinskog Radnika.