Nogometni velikan

Modrić na naslovnici Marce! 'Upozorili smo vas'

23.10.2022.
u 11:40

Real Madrid pobijedio je Sevillu 3:1 u 11. kolu La Lige predvođen kapetanom Lukom Modrićem. Real je poveo u šestoj minuti upravo golom Modrića. Vinicius Junior probio je lijevu stranu i povratnom loptom pronašao Modrića, kojem nije bilo teško u 450. nastupu za Real zabiti gol za 1:0. Sevilla je izjednačila u 54. minuti preko Erika Lamele, a domaćinu su pobjedu donijeli Lucas Vazquez u 79. te Federico Valverde u 81. minuti.

Izostankom Zlatne lopte Karima Benzeme kapetansku vrpcu ponio je Modrić, koji je završio i na naslovnici Marce. "Real Madrid grmi", stoji u opisu fotografije na kojoj kapetan Modrić slavi pogodak. Uz to, Real Madrid utakmicu je najavio fotografijom Modrića, a nakon što je hrvatski kapetan pogodio za vodstvo, na društvenim mrežama izašla je nova objava posvećena Modriću: "Upozorili smo vas."