Wwin liga BiH

Velež i Sloga u Mostaru podijelili bodove

20.09.2024.
u 20:27

Susret 7. kola Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine između Veleža i Sloge Meridian iz Doboja u Mostaru završio je rezultatom 0:0.

Prvih 45 minuta utakmice nije ponudilo mnogo prilika, Velež je napadao, dok se Sloga uspješno branila i na odmor se otišlo bez pogodaka.

Sličan scenarij dogodio se i u drugom poluvremenu, Velež je pred domaćim navijačima tražio pobjedu, a Sloga se organizirano branila. Iako su nogometaši Veleža imali na svojoj strani i posjed i prilike rezultat se do kraja nije mijenjao.

Na kraju je utakmica završila bez pogodaka i bez pobjednika.

Velež se trenutno nalazi na 9. mjestu sa šest bodova, dok jednak broj bodova, ali lošiju gol razliku na desetom mjestu ima upravo Sloga Doboj.