Predsjednik Srbije

Aleksandar Vučić najavio: Nova vlada sljedeći tjedan

Aleksandar Vučić
M.M./ATAImages
13.04.2025.
u 14:17
Poslušaj ovaj članak
00:00 / 00:00

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je u nedjelju da će nova vlada Srbije biti predstavljena sljedeći tjedan.

"Naše je da pružamo ruku i pružat ćemo uvijek. Ali, država mora postojati, mora raditi i ja vjerujem da će sljedećeg tjedna biti izabrana vlada", rekao je Vučić.

Ocijenio je i kako je na skupu "Ne damo Srbiju" iz unutrašnjosti zemlje došlo više od 120.000 ljudi.

"Tri procjene, dvije od sigurnosnih službi i jedna stranačka, se razlikuju u procjeni za oko 1.000 ljudi… U grad je, dakle, izvan Beograda ušlo između 126.735 i 128.080 ljudi, s tim da je na skupu bilo najviše ljudi iz Beograda", ustvrdio je Vučić. 

Komentirajući jučerašnji skup u Novom Pazaru, na koji su pozvali studenti u blokadi, Vučić je rekao da je on prisustvovao mnogo većim skupovima u tom gradu, najavivši da će uskoro posjetiti Novi Pazar

Istaknuo je da se na odnosima između Srba i Bošnjaka mora raditi i da ti odnosi moraju biti "najbolji mogući". 

Dodao je i kako neće odustati od zahtjeva iznijetih sinoć na skupu u Beogradu.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije