Početak izlaska iz krize!?

Dinamo slavio 5:1 na povratku Nenada Bjelice! Prvijenac zabio Raul Torrente, a onda opet šokirao Maksimir

Dinamo pobijedio Lokomotivu
PIXSELL
28.09.2024.
u 21:57

Dinamo je nakon Kupa upisao pobjedu i u prvenstvu, nakon niza loših utakmica

Povratak Nenada Bjelice na klupu Dinama nakon skoro četiri i pol godine prošao je dobro.

Dinamo je slavio protiv Lokomotive rezultatom 5:1.

Modre je u vodstvo doveo Martin Baturina nakon sjajnog ubačaja Ristovskog u 13. minuti.

U 34. minuti bilo je 2:0 nakon što je Bruno Petković sjajno pogodio iz slobodnjaka.

U drugom poluvremenu, mreža Lokomotive se zatresla u 51. minuti. Nakon krasne akcije, Pierre-Gabriel je odigrao Petkoviću koji ju je nonšalantno propustio za Ademija. Šubarić mu je obranio prvi udarac, ali se lopta odbila na Ademijevu glavu koji pogađa prazan gol za 3:0.

Lokomotiva je smanjila u 54. minuti. Gol je zabio Luka Vrbančić, iskosa s desne strane, u suprotni kut.

I taman kad je počela sudačka nadoknada prvijenac za Dinamo zabio je Raul Torrente. A samo četiri minute kasnije, isti igrač opet je pogodio!

Nakon remija s Rijekom, te poraza od Hajduka i Slavena u SHNL-u i debakla u Europi od Bayerna, Dinamo je nakon Kupa upisao pobjedu i u prvenstvu.