U UGODNOM DRUŠTVU

FOTO Rakitićeva Raquel otkrila s kim uživa u Splitu, nisu suprug ni sestra

25.03.2025.
u 13:08
Poslušaj ovaj članak
00:00 / 00:00

Preseljenje u Split označilo je novo poglavlje u životu obitelji Rakitić. Ivan i Raquel, koji su zajedno već 13 godina, brzo su se prilagodili novom okruženju. Raquel je stekla nove prijateljice, a često im u posjet dolazi i njena sestra Irene Mauri sa svojom obitelji

Raquel Mauri, supruga nogometaša Ivana Rakitića, aktivno dijeli isječke iz svog života u Splitu putem društvene mreže Instagram. Nakon što se obitelj Rakitić prošle godine preselila u Dalmaciju, Raquel je brzo pronašla svoje mjesto pod suncem, a čini se da posebno uživa u društvu novih prijateljica. Nedavne objave otkrivaju s kim provodi vrijeme i kako izgleda njena svakodnevica u Splitu.

Unatoč vjetrovitom i oblačnom vremenu, Raquel Mauri nije dopustila da joj loši vremenski uvjeti pokvare raspoloženje. Na svom Instagram profilu podijelila je fotografije iz ACI marine, gdje je uživala u društvu bliske prijateljice. Riječ je o Antoniji Bralić, supruzi Ivanovog vjenčanog kuma, Marka Bralića. Ova objava odmah je privukla pažnju njenih pratitelja, koji su je obasuli komplimentima.


Antonija Bralić nije samo supruga Ivanovog kuma, već i osoba s kojom Raquel provodi najviše vremena. Njihovo prijateljstvo, čini se, cvjeta otkako su se Rakitići doselili u Split. Marko Bralić, Ivanov dugogodišnji prijatelj, navodno je odigrao ključnu ulogu u njegovom transferu u Hajduk, što dodatno produbljuje vezu između ove dvije obitelji.

Rakitići, poznati po svojoj ljubavi prema putovanjima, iskoristili su priliku da istraže ljepote Hrvatske i okolnih zemalja. Nedavno su posjetili Mostar, gdje su uživali u starom gradu i čuvenom Starom mostu. Raquel je, naravno, podijelila fotografije s ovog putovanja, naglašavajući stvaranje nezaboravnih uspomena s prijateljima. Ivan nije propustio priliku da u komentarima ostavi emotikone srca, pokazujući svoju podršku i ljubav. Nakon Mostara, obitelj Rakitić, zajedno s kćerima Altheom i Adarom, uputila se u Dubrovnik. Ovom obiteljskom izletu pridružili su se i Marko Bralić sa suprugom Antonijom. Zajedno su prošetali Stradunom, uživali u pogledu na Jadransko more i divili se bogatoj povijesti i arhitekturi grada. I ove trenutke zabilježila je i podijelila Raquel na svom Instagram profilu.

Preseljenje u Split označilo je novo poglavlje u životu obitelji Rakitić. Ivan i Raquel, koji su zajedno već 13 godina, brzo su se prilagodili novom okruženju. Raquel je stekla nove prijateljice, a često im u posjet dolazi i njena sestra Irene Mauri sa svojom obitelji. Sudeći prema objavama na društvenim mrežama, ali i izjavama za medije, obitelj uživa u svim blagodatima dalmatinskog podneblja.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije