Široki pregazio Čelik s visokih 6:0 i izborio prvo mjesto!

Jabuka.tv
06.08.2018.
u 07:25

U večernjem terminu trećeg kola Premijer lige BiH Široki Brijeg je na Pecari pregazio Čelik s visokih 6:0!

Prava golijada počela je u 12. minuti kada zabija Čabraja koji je lobao Dujkovića. Do kraja prvog dijela vidjeli smo još dva gola; Bagarić je poentirao u 28., a Begonja u 35. minuti. susreta, piše Goal.com.

A da se Čeliku sprema prava katastrofa bilo je jasno u 67. minuti kada je veliku pogrešku gostujućeg vratara iskoristio Barišić koji pogađa na vrhunsku asistenciju petom Bagarića.

'Petarda' je eksplodirala u mreži Dujkovića u 84. zaslugom Jurića, a konačnih 6:0 postavio je Bagarić drugim golom na utakmici za veliko slavlje momčadi koju vodi hrvatski trener Boris Pavić.

Ovom pobjedom, kao i slavljem Željezničara protiv Zrinjskog, Široki se probio na prvu poziciju s bodom više od pratnje.