ABA 2 LIGA

Široki protiv vodeće Vojvodine, trener i igrači pozvali navijače da im budu vjetar u leđa

ABA 2 liga
HKK ŠIROKI/FACEBOOK
17.03.2025.
u 20:44
Poslušaj ovaj članak
00:00 / 00:00

Peto kolo top 8 faze regionalne košarkaške ABA 2 lige donosi jako važne utakmice za bh. dvojac. I Široki i Sarajevo na svom parketu u utorak od 18 sati ugošćuju Vojvodinu odnosno Domžale

Košarkaši Širokog u utorak (18. ožujka) na Pecari s početkom u 18 sati igraju susret petoga kola top 8 faze regionalne ABA 2 lige. Za Širokobriježane je ovaj susret protiv vodeće i neporažene Vojvodine od velike važnosti ako žele ostati u teorijskoj igri za plasman u polufinale ovoga košarkaškog natjecanja. U protekla četiri kola sastav koji je prije desetak dana preuzeo Marijan Bagarić upisao je jednu pobjedu protiv Ilirije iz Ljubljane. Novi trener Širokog nada se da njegova momčad može opet doći do pobjede.

- Pred nama je jako bitna utakmica protiv kvalitetne momčadi. Sigurno neće biti lako, ali, ako budemo na vrlo visokoj razini agresivnosti i odgovornosti, vjerujem da možemo doći do bitne pobjede. Pozivam naše navijače neka dođu i budu nam dodatni vjetar u leđa, a mi ćemo sigurno dati sve od sebe da ih usrećimo - izjavio je trener Bagarić.

Ponajbolji košarkaš Širokog ove sezone Jan Rebec također je pozvao navijače da im budu vjetar u leđa u važnoj utakmici za njegovu momčad.

- Čeka nas teška utakmica protiv favorita ove lige koju moramo pobijediti kako bismo još imali nadu za prolazak u polufinale ABA 2 lige. Igramo pred našim navijačima i dat ćemo svoj maksimum da dobijemo utakmicu pa ćemo poslije razmišljati za dalje - istaknuo je slovenski košarkaš u majici Širokobriježana.

Drugi bosanskohercegovački predstavnik u top 8 fazi regionalne ABA 2 lige i drugoplasirana u skupini E, Bosna iz Sarajeva, ugošćuje slovenski Domžale. Sarajlije ne igraju dobro u posljednje vrijeme. U četiri posljednja susreta, tri u prvenstvu Bosne i Hercegovine i jednom u ABA 2 ligi, upisali su tri poraza. Niz od triju poraza prekinuli su gostujućom pobjedom od 82:62 nad Posušjem u 21. kolu prvenstva Bosne i Hercegovine. Ako uspiju svladati slovensku momčad, silno bi im se otvorila vrata drugoga kruga. Susret u Sarajevu igra se kao i u Širokom Brijegu, u utorak s početkom u 18 sati. 

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije