Hezonja srušio Partizan. Vladao pod košem, okrenuo tricom i dotukao ga bacanjima

Hezonja
03.05.2023.
u 08:51

Real je pobijedio kod Partizana 82:80 i tako u trećoj četvrtfinalnoj utakmici Eurolige smanjio zaostatak u seriji na 2:1. Partizan je uz pomoć 20 tisuća fanatičnih navijača poveo 12:0, a na kraju prve četvrtine imao 32:19 te se činilo da će pobijediti Real i tako proći u Final Four. No, Partizan se polako vraćao do poluvremena, a na polovici treće četvrtine je prvi put poveo. To je uspio zahvaljujući Mariju Hezonji, koji je pogodio tricu za 54:53, piše Index.hr.

Kroz veliki dio drugog poluvremena Real je vodio, ali je tri minute prije kraja Nunnally pogodio tricu za prednost Partizana 77:75. No, onda je 25 sekundi prije kraja Williams-Goss zabio tricu kojom je Real poveo 80:77. Zatim je Hezonja dotukao Partizan slobodnim bacanjima za nedostižnih 82:77 i pobjedu za smanjenje velikog zaostatka u seriji.