Pecara

Široki Brijeg i Zrinjski podijelili bodove (1:1)

30.10.2022.
u 16:59

Hercegovački rivali podijelili su bodove u zanimljivoj utakmici na Pecari. Bilo je 1:1.

Početni sastavi:

- NK Široki Brijeg: Josipović, Valinčić, Mašić, Vukoja, Kpan, Lukić, Pejić, Lovrić, Ćavar, Kuprešak, Bruno.

- HŠK Zrinjski: Soldo, Barišić, Ćorluka, Bekić, Ćuže, Jakovljević, Sučić, Ilinković, Janković, Tičinović, Bilbija

1' Počela je utakmica

4'  Odlična atmosfera na Pecari na kojoj se večeras okupilo preko pet tisuća navijača

6' Trenutačno bez pravih prilika

9'  Za sada nešto više od igre ima Zrinjski ali nismo još vidjeli ozbiljnije prilike

14' Prvi pokušaj na utakmici, Bekić je ubacio s boka a u dobroj situaciji loptu je šutirao Tičinović. Ipak vratar domaćih lako je obranio

20' Sada se uglavnom igra na sredini terena

25' Pecarom odjekuje navijačko skandiranje "Zrinjski Mostar", a u međuvremenu Široki je zaprijetio

28' Gledamo dinamičnu utakmicu ali još uvijek nismo vidjeli prave prilike

30' Prvi žuti karton na utakmici dobio Janković

32' U ovim trenucima odlično navijanje domaćih navijača

36' Nema puno uzbuđenja u Širokom Brijegu. Gosti imaju više loptu u svom posjedu, no nema prilika, a domaći pokušavaju ugroziti gol Zrinjskog

40' Ulazimo u zadnjih pet minuta, tempo igre je nešto opao

44' Olivera blokirao udarac Sučića te vjerojatno spasio gol Širokog

45' Bilbija pogodio vratnicu. To je za sada bila najveća prilika Zrinjskog

45' Kraj prvog dijela na Pecari

45' Počelo je drugo poluvrijeme

48' Mlak pokušaj Jankovića završava u rukama vratara Širokog

50' Zanimljiva akcija Zrinjskog nakon kornera ali obrana Širokog je spriječila eventualni pokušaj

56' U druom poluvremenu gledamo sličnu igru, gosti imaju više loptu u svojim nogama. Domaća momčad dobro izgleda u obrani

Napravljena je prva izmjena. Kod Zrinjskog je u igru umjesto Jankovića ušao Zubairu

62' Barišić je morao izvan terena kako bi zaustavio krvarenje iz nosa, a kod Širokog je umjesto Lukića ušao Radić

63' Vukoja je pokušao zaprijetiti, samo korner za Široki

64' Široki se oslobodio pritiska, momčad je u međuvremenu izvela nekoliko kornera

66' Gooooool za Široki Brijeg!

67' Nakon jednog kornera za Široki lopta se dosta odbijala ispred gola Zrinjskog. Loptu je ubacio netko od igrača Širokog s desne strane. Ona se malo odbila a na nju je natrčao Mašić koji je glavom pospremio u gol

69' Nova prilika za Široki, nakon greške stopera Zrinjskog uslijedila je kontra koju nije najbolje završio Kpan. Brzo na drugoj strani Zrinjski je propustio priliku preko Sučića koji je šutirao pored gola

71' Promjena kod Zrinjskog izlazi Jilinković ulazi Kamenar

73' Gooooool Zrinjski izjednačio. Strijelac Jakovljević

Zrinjski je izveo slobodan udarac u 73' minuti. Glavom je loptu netko od igrača prebacio na drugu vratnicu a tamo se najbolje snašao Jakovljević koji je pogodio za izjednačenje

80' Izmjena kod Širokog, izlaze Ćavar i Pejić a ulaze Barišić i Rozić

82' Jakovljević je u poslejdnji trenutak dobro intervenirao ispred Radića, mogla je to biti velika prilika

90' Nova izmjena kod Širokog, umjesto Vukoje ulazi Taddei, a umjesto Lovrića ulazi Musa

90' Mijenja i Zrinjski umjesto Tičinovića ulazi Hadžić